AutoDrive Decals Clower

AutoDrive Decals Clower

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Додадете забавен и декоративен допир на вашето возило со овој Decal Auto Drive Цвет. Се одликува со стилски цветен дизајн и е лесен за нанесување и отстранување. Металниот декорација на автомобилот е направен од материјал за фолија. Лесно е да се олупи и лепи и ќе се придржува до повеќето рамни површини. Оваа ставка може да се репозиционира и исто така е отпорна на временски услови и безбедни за миење автомобили. Decals на Auto Drive Clower : Auto Drive Automotive Decal. Карактеристики на цветен дизајн. Мерки 4 "x 8.25". Бела и фолија. Лесно за нанесување и отстранување, едноставно излупете и лепете. Се држи до повеќето рамни површини. Временски отпорни и безбедни за миење автомобили.

Карактеристики на производот

Поврзани производи