Без граници јуниори плус големина кардиган со боја на кожурец, големини 1x-4x

Без граници јуниори плус големина кардиган со боја на кожурец, големини 1x-4x

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Совршеното парче за положување е тука - и не е пуловер! Ниту една граница на кожурецот, кардиган со боја на граници не е пријатна, удобна плетена положба што е совршен за студилната сезона. Нагласено со шема на ленти со ленти, аспиратор и удобни џебови, овој кардиган со долги ракави е толку лесен за носење за работа, час или само да се дружи и да се опушти. Спарете го овој кардиган со вашиот омилен тексас и јасна мета за стилски, симпатичен изглед. Само на. Материјал : 81% акрилик/19% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Тежина : Средна тежина. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долго. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : прикачен аспиратор; ленти со боја. Кожурецот со боја на кожурецот со големина на јуниори, од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи