Авалон Дома Винтер, килим, кафеава боја, кафеава боја

Авалон Дома Винтер, килим, кафеава боја, кафеава боја

Во продавницата
DEN 1584.00
Стока:

Колекцијата „Авалон дома Винтер“ ги истакнува традиционалните шумски икони и шармантните мотиви на ложа. Богати нијанси на 'рѓа и Бери, меко небо сина и мудрец зелена комплимент неутрални нијанси на мека црна, длабока кафеава, златна и слонова коска. Машински ткаени од 100% полипропилен, Винтер сигурно ќе додаде пријатна топлина на секоја рустикална поставка. Веднаш чисти излева со големина на килим со размачкана со чист сунѓер или крпа со благ детергент; Се препорачува периодично професионално чистење. Иналичното кршење е нормално и тие генерално ќе испаднат во рок од неколку дена до една недела; Цврсто враќањето на тркалање на килимот (купена страна надвор) и оставањето во топла област неколку часа ќе помогне во отстранувањето на набори или остатоци од преклопување, исто така.

Карактеристики на производот

Поврзани производи