Бебе ајкула Бебе девојки и девојки за деца со маици и шорцеви за велосипеди, сет на облека со 2 парчиња, големини 12м-4Т

Бебе ајкула Бебе девојки и девојки за деца со маици и шорцеви за велосипеди, сет на облека со 2 парчиња, големини 12м-4Т

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Оваа симпатична ајкула за бебиња за вашето бебе или девојче за дете има симпатична крстосница и шорцеви за влечење-целосен изглед што ги погодува сите вистински белешки за нејзината облека од денот. Не заборавајте : тоа исто така прави одличен подарок за мало девојче во вашиот живот .. доо, доо! Вклучува 1 маица и 1 пар шорцеви. Маица : екипаж; кратки ракави; детали од предниот дел. Шорцеви : стил на влечење; Еластична половината. © Smart Study, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица за бебиња ајкули и шорцеви поставени за девојчиња за бебиња и мали деца.

Карактеристики на производот

Поврзани производи