Сет за основни слоеви на момчињата од 2 парчиња

Сет за основни слоеви на момчињата од 2 парчиња

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Подгответе го момчето за постудените елементи со овој основен слој поставен од живо Xtreme. Направено од мазен најлон со малку спандекс за удобно вклопување, овој сет е совршен за положување под облеката кога се впушта на отворено или под неговата снежна облека кога е време да ги погоди падините на зајаче. Панталоните со долги ракави и панталоните со должина на глуждот имаат манжетни со ребра за да ја заробат неговата топлина во телото. Внатрешниот има шевови што се презаситени за дополнителна удобност. Овој сет ќе направи одличен додаток на неговата гардероба оваа зимска сезона. Сет на основни слоеви во живо на Xtreme Boys : 95% најлон, 5% спандекс. Сет за основни слоеви на момчињата. Сет од 2 парчиња. Кошула : мазна текстура. Долги ракави . Директно полите. Цврста боја. Ребрести манжетни. ХЕЛГИ : Мазна текстура рамна еластична лента за половината. Ребрести манжетни. Должина на глуждот. Достапно во црно. Измијте пред да облечете, свртете се внатре, машината измијте ладен, нежен циклус, со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се извади веднаш, не пеглајте.

Карактеристики на производот

Поврзани производи