Кружен Прстен Уметност Сликарство Материјал Модел Смешни САМ Додаток За Дете Дете Девојка

Кружен Прстен Уметност Сликарство Материјал Модел Смешни САМ Додаток За Дете Дете Девојка

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Опис. Оваа ставка е произведена со премиум материјал. Празен кружен прстен, креативни играчки за сликање. Креативниот и забавен дизајн е привлечен. Погоден за додатоци за играчки, свадбени реквизити, Ноќта на Вештерките, Велигден, фестивал на жетва итн. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : ЕПС. - Големина : 10х10х1, 5см. - Направено за трајна употреба. - Користете алатки за сликање за слободно сликање или графиконирање на јајцата на неа. - Дозволете им на вашите деца да ја изразат својата креативност . - Погоден за развој на координација на рацете и креативноста на децата. - Исто така добар декор за вашиот дом кога ќе го завршите. Направено од за трајна употреба. Користете алатки за сликање за слободно сликање или графиконирање на јајцата на неа. Дозволете им на вашите деца да ја изразат својата креативност. Погоден за развој на координација на рацете и креативноста на децата. Исто така добар декор за вашиот дом кога ќе го завршите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи