Аспен Хјуги Шарена цветна волна област, црна виолетова, 8 '10'

Аспен Хјуги Шарена цветна волна област, црна виолетова, 8 '10'

Во продавницата
DEN 551.68
Стока:

Трендовски нов изглед на рустикално-шик декор е прекрасно заробен во дизајни за инспирирани инспирирани од дома и возвишена палета на бои на колекцијата Аспен. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може да варираат малку.Колекција на килими Аспен. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Боја : црна/виолетова. Рачно зафатена во Индија.

Карактеристики на производот

Поврзани производи