Машка Хавајска Кошула Забава Кошула Со Кратки Ракави Тропска Празнична Кошула На Плажа, Жолта, М

Машка Хавајска Кошула Забава Кошула Со Кратки Ракави Тропска Празнична Кошула На Плажа, Жолта, М

Во продавницата
DEN 284.32
Стока:

Машка Хавајска Кошула Забавна Кошула Со Кратки Ракави Кошула Тропски Празник Плажа Кошула Хавајски Кошула Забава Краток Ракав Копче До Кошула Тропски Одмор Плажа Shirt Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.3.Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн.4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Информации за производот : Сезона : Лето : Менокација : Дневен, Секојдневен, Партиматеријал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : печатење должина на ракавот : краток ракав : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 еез машки shirt Size Bust Sleeve Shoulder Lengths108cm/42.52"23cm/9.06"47cm/18.50"78cm/30.71"M113cm/44.49"24cm/9.45"48.5 cm/19.09"79cm/31.10"L118cm/46.46"25cm/9.84"50cm/19.69"80cm/31.50"XL123cm/48.43"26cm/10.24"51.5 cm/20.28"81cm/31.89"XXL128cm/50.39"27cm/10.63"53cm/20.87"82cm/32.28"XXXL133cm/52.36"28cm/11.02"54.5 cm/21.46"83cm/32.68"XXXXL138cm/54.33"29cm/11.42"56cm/22.05"84cm/33.07" Совршено За семејство, улица, секојдневно секојдневно носење, забави, излегување, ноќно излегување.блузи за тенкови мажи; врвови за вежбање со долги ракави за жени; врвна опрема; врв со култури со долги ракави; врвови од y3k; блузи за излегување; врвови од туника за носење со хеланки; врвови за нега; бели врвови на резервоарот жени; женски летни врвови; блузи за резервоари; блузи за жени секси секојдневни; женски врвови со долги ракави; пролетни врвови за жени. Овие разноврсни шорцеви можат да бидат спарени со сѐ, од вашата омилена секојдневна маичка до лелеава кошула со копчиња.женски врвови; врвови со плус големина за жени; врвови за вежбање за жени; врвови за женски култури; резервоар за жени; врвови од корсет за жени; излегување врвови за жени;. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни, меки и удобни костуми за мажи; костуми за патеки за мажи; машки костуми;врвови за женски култури; резервоар за жени; врвови од корсет за жени; излегување врвови за жени; врв од корсет; секси врвови за жени; врвови за култури;.

Карактеристики на производот

Поврзани производи