Медиум за комплети за стартер Janeејн Иредејл

Медиум за комплети за стартер Janeејн Иредејл

Во продавницата
DEN 207.52
Стока:

Комплетот за стартување на Janeејн Иредејл во средна сенка е комплет за навлажнување на кожата што е совршен за почетници. Овој случај со големина на патување има огледало, две минерални темели, буквар и хидрантен спреј. Заедно со одлично покритие, секој производ е лесен. Овој комплет е совршен за чувствителна кожа затоа што секој производ е нежен и се апсорбираат вишок масла. Прашокот создава мат финиш што изгледа зачудувачки. Лесната топла свилена сенка му дава на вашата кожа порцелански сјај. Сите производи доаѓаат во стилска патувачка сателит која вклучува огледало. Добијте ја храната навлажнета кожа со УВ заштита за посветла поцелосен тен и повеќе младешки изглед.

Карактеристики на производот

Поврзани производи