Жените Паѓаат Модни Заштеди

Жените Паѓаат Модни Заштеди

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Пол : Жени, Девојкаприлика : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпартија : Печатена Јака : тркалезен декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : 1/2 Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. Големина : S Биста : 94cm/37.01" Ракав : 43cm/16.93" Должина : 78cm/30.71" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Ракав : 43.5 cm/17.13" Должина : 79cm/31.10" Големина : L Биста : 106cm/41.73" Ракав : 44cm/17.32" должина : 80см/31.50" големина : xl Биста : 112cm/44.09" Ракав : 44.5 cm/17.52" Должина : 81cm/31.89" големина : Xxl биста : 118cm/46.46" ракав : 45cm/17.72" Должина : 82cm/32.28" големина : Xxxl биста : 124cm/48,82" ракав : 45,5 см/17,91" должина : 83см/32,68" материјал : тој е тенок еластичен мек и Удобен за Носење во текот на целата година. Дизајн : Различни модели како што се стилски точки, цветни печати, еднобојни, секојдневни. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,џогирање,пешачење,ноќно излегување,активности на отворено, секојдневно носење. Можете да ја носите Со Маица, камизоли или спортски градник за удобен и убав изглед. Инструкции за перење : Нашата ткаенина не е лесна за деформација и може да се пере рачно/машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи