Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „создаде убави работи“ мотивациони цитати и изреки - злато, црно

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „создаде убави работи“ мотивациони цитати и изреки - злато,

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Создадете убави работи, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има дизајн на квадратни ориентации со тема за мотивациони цитати и изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со пред-инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и избледени мастила отпорни за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што можат да се појават во неколку опции на пистата Авенија и цитати wallидни уметнички платно печатење 'создаваат мотивациони цитати и изреки на убави работи - злато, црно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи