Легура Почетна Ѓердан Накит Цирконија Писмо Азбука Фаза Приврзок Ѓердан

Легура Почетна Ѓердан Накит Цирконија Писмо Азбука Фаза Приврзок Ѓердан

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Легура Почетна Ѓердан Накит Цирконија Писмо Азбука Фаза Приврзок Ѓерданпроизвод продажба поени : 1.КАРАКТЕРИСТИКА-Почетни Ѓердани Големина На Приврзок : 21 х 8 мм; Големина На Камен : 1,25 мм; Должина На Синџирот : 18"(45 см)2.НАКИТ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Изработен од висококвалитетно с925 сребро и украсен СО 5А кубен циркон, ѓерданот со сребрена буква за жени е без никел, без олово, така што ќе можете да уживате во овој прекрасен ѓердан со години практично без одржување и без грижа ако имате чувствителен тип на кожа.3.СОВРШЕНИ ЗА ПОДАРОЦИ - овие почетни ѓердани прават совршен подарок за Роденден, Ден на Благодарноста, Божиќ, Дипломирање, Охрабрување, рецитални подароци за мали девојчиња и жени.4.ПОСЕБНО ЗНАЧЕЊЕ-Дајте му го овој значаен ѓердан од опашка на женка која е посебна во вашиот живот.Го врежа својот прв иницијал и нека знае дека секогаш е поврзана со вас. Кога ќе го носи овој ѓердан, ќе има потсетник за нејзината сила и дека секогаш сте тука за неа.Совршен за подарок за дипломирање, подарок за рецитал за танцување, подарок за пејачка, подарок за охрабрување или подарок за пријател кој минува низ тешко време.5.ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ-100% задоволство и гаранција за враќање на парите. Доколку има некакви проблеми со ѓерданите за тинејџерки, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот.Боја : Сребрен Материјал : вклучување на цирконпакет од легура : 1 x Necklace Notice : Конверзија : 1 инч = 25,4 мм или 1мм = 0,0393 инчи, 1 см=10мм.ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ѓердани И Приврзоци. Сосема нов и издржлив.

Карактеристики на производот

Поврзани производи