Чистете Дуксери Дуксери Со Ракави Блуза Обична Рамо Падна Машки Џеб Цврсти Врвови Машки Дуксери Дуксери Пена Кадифен Полиестер Беж Хххл

Чистете Дуксери Дуксери Со Ракави Блуза Обична Рамо Падна Машки Џеб Цврсти Врвови Машки Дуксери Дуксери Пена Кадифен Полиестер

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Должина на ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврста Декорација : Цврст/Џеб изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!л Погоден За Дневна / Секојдневна Должина на лукблуза : Редовно што добивате : 1 Специјален Џеб За Качулка/Цврст дизајн сезона : сите сезонски пол : Менколар : Качулка : Секојдневно/Секојдневно ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.л Долг Ракав,Качулка, Цврст Материјал : Полиестер целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Големи Високи Дуксери За Мажи Машки Дуксер Обична Кошула За Пот Машки Празни Дуксери За Момчиња табела : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 116см/45.67" Рамо : 56см/22.05" Ракав : 52см/20.47" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 120см/47.24" Рамо : 58см/22.83" Ракав : 53см/20.87" Должина : 68см/26.77"Големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 124см/48.82" рамо : 59см/23.23" ракав : 54см/21.26" должина : 70см/27.56"Големина : xl сад : 10 еу : 40 Биста : 128см/50.39" рамо : 60см/23.62" ракав : 55см/21.65" Должина : 72см/28.35"големина : Ххл сад : 12 еу : 42 биста : 132см/51.97" рамо : 61см/24.02" ракав : 56СМ/22.05" должина : 74см/29.13"големина : хххл сад : 14 еу : 44 биста : 136см/53.54" рамо : 62см/24.41" Ракав : 57см/22.44" Должина : 76см/29.92"Големина : Ххххл сад : 16 еу : 46 биста : 140см/55.12" РАМО : 63СМ/24.80" ракав : 58см/22.83" должина : 78см/30.71"големина : хххххл сад : 18 еу : 48 БИСТА : 144СМ/56.69" рамо : 64см/25.20" ракав : 59см/23.23" должина : 80см/31.50" л долг ракав,качулка,ЦВРСТИ ГОЛЕМИ ДУКСЕРИ за мажи Машки дуксери машки големи и високи дуксери пуловер машки дуксери со качулка пуловер машко руно дуксер. Л Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив За Секојдневно Носење! Дуксер Машки Џемпери Со Качулка За Мажи Пуловер За Мажи Машки Дуксери Со Дуксери За Мажи. Што Добивате : 1 Дуксер Со Средна Машка Качулка Дуксер Со Патент Кристал Поштенски Дуксер Машки Дуксер Момчиња Со Дуксери Големина 10 12. Л Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Обични Машки Дуксери Со Патент Машки Дуксер Долг Дуксер Со Патент Качулка Мажи Големи Високи Дуксери за Мажи. Декорација : Цврст/Џеб Машки Долг Патент Дуксер Качулка Појавување Дуксери За Парови Машки Дуксери Графички Машки Модни Дуксери Машки Дуксери Пуловер.

Карактеристики на производот

Поврзани производи