Машки Секач И Бак Јаглен Зелен Залив Пакувачи Враќање Лого Голема И Висока Траверс Камо Печатење Истегнување Четвртина-Поштенски

Машки Секач И Бак Јаглен Зелен Залив Пакувачи Враќање Лого Голема И Висока Траверс Камо Печатење Истегнување Четвртина-Поштенски

Во продавницата
DEN 1919.84
Стока:

Овој Секач И Логото За Враќање На Бак Голема И Висока Траверс Камо Печатење Се Протега Четвртина-Патент Пуловер Врвот е сладок додаток на вашата колекција На Зелени Заливи Пакувачи. Неговата технологија Dry Tec ја отстранува влагата што ве одржува суви и удобни, додека нејзиниот целосен камо принт го додава неговиот стилски изглед. Со везено лого За Враќање На Пакувачите На Зелениот Залив, никој нема да ја доведе во прашање вашата верност. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Технологијата дритек ја отстранува потта. Машинско перење, сува сува ниска. 1/4-Поштенски. Материјал : 90% Полиестер/10% Спандекс. Увезени. Официјално лиценциран. Везени логото на тимот на левата градите. Сублимирана графика. Рефлектирачка лента на дното на патентот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи