Женска сива маичка во Лос Анџелес Полначи

Женска сива маичка во Лос Анџелес Полначи

Во продавницата
DEN 304.00
Стока:

Нема да ја крие вашата loveубов кон Полначите во Лос Анџелес, па затоа покажете ја со оваа клисура маица. Дизајнирано со сублимирана графичка екипа за печатење и привлечни за очи, оваа мета е совршена за fansубителите на полначи во Лос Анџелес. Земете ја оваа удобна мета за да се истакнете во публиката во натпреварите денови во текот на целата сезона. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Официјално лиценциран. Бренд : Облека за странична страна. Графики за печатење на екран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Увезени. Вратот на екипажот. Краток ракав. Сублимирана шемо шема.

Карактеристики на производот

Поврзани производи