Едноставно Daisy 2 '3' мека starвездена риба геометриски килим во затворен простор

Едноставно Daisy 2 '3' мека starвездена риба геометриски килим во затворен простор

Во продавницата
DEN 729.12
Стока:

Донесете ја плажата во затворен простор со E од страна на Design Soft Starfish RGN473 Внатрешен/отворено килим. Овој издржлив полиестерски килим може да се користи во затворено или на отворено, а машината е што може да се мие за ваша погодност. Шармантниот дизајн на starвездени риби доаѓа во вашиот избор на достапни бои. Fishвездена риба во опции за боја. Направено од полиестер. Машински ткаени. Висина на купот : 0,25 во . Изберете од достапни големини. Хипо-алергичен дизајн е пријателски за миленичиња и семејство. Внатрешна или надворешна употреба. Машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи