Графичко руно во боја на екипажот на екипажот на екипажот

Графичко руно во боја на екипажот на екипажот на екипажот

Во продавницата
DEN 559.84
Стока:

Мека, удобна и совршена за сите сезони, графичкиот џемпер на графичкиот руно на Ханес Бојс ќе го задржи топол и подготвен за игра. Графички маички со маичка со графички руно на Ханес Бојс - Стил D269 Лесен 65% полиестер / 35% памучно руно обезбедува удобност и топлина со тежина - совршена тежина за мулти -сезонски абење . ракави за контраст за стилски изглед . Достапно со централна графика на градите или со печатење со камо . ребрести хем на вратот, дното и ракавите за додадена издржливост . целата удобност на Ханес со нашата позната етикета за вратот без ознаки. Избегнете ја гребената ознака . Зашивање на контраст на вратот, долниот полите и манжетните . Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо доколку е потребно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи