Овошје на разбојниот плетен вафл џогер санџ Пант

Овошје на разбојниот плетен вафл џогер санџ Пант

Во продавницата
DEN 551.84
Стока:

Седнете назад и опуштете се во овој плод на разбојното плетено вафли модерно вклопување џогер за спиење. Дизајнирано со плетена ткаенина од вафли, можете да бидете уверени дека овие џогери ќе ве одржуваат пријатно кога ќе легнете дома или кога ќе спиете. Овие пантолони за спиење со џогер имаат 2 џебови од страничен цвест, летање со 1 копче, еластична ребра на половината со функционално влечење за удобност и прилагодливост, и еластични ребра плетени манжетни за глуждот за изглед на џогер. Овие разноврсни џогери се идеални за опуштање дома, одење во кревет или само висат со пријателите. Направени со лесна и дише плетена вафли измислица Овие модерни џогери нудат лесна подвижност и удобност за целодневно носење. Зачувајте го овој плод на разбојното плетено вафли модерно вклопување во џогер, што мора да има за оние пријатни и мрзливи денови. 100% полиестер. Модерно вклопување. Лесен и дишење. Ребреста плетена еластична лента за половината со надворешно влечење. Кабел за влечење во стилот на чевли. 1 летање на копчето. Џебови од страничен цвест. Ребрести манжетни на глуждови. Достапно во големини S-3 XL. Етикета без ознаки за дополнителна удобност. Машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи