583102-О-МЕГА II Сребрено Алуминиумско Тркало На Странични Чекори На Тркалата, Изберете Chevrolet Silverado, GMC Сиера 1500, 2500, HD Одговара изберете: 1999-GMC НОВА СИЕРА

583102-О-МЕГА II Сребрено Алуминиумско Тркало На Странични Чекори На Тркалата, Изберете Chevrolet Silverado, GMC Сиера 1500,

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

О-МЕГА II 6 " Овални Чекори Од Тркало до Тркало алуминиумска конструкција обложена со Прав со агресивен, модерен стил. Алуминиумски чекор влошки со кружни шари за долготраен, не-лизгачки чекор. Чекор влошки прикачете со завртки за самопреслушување за прилагодено позиционирање. Дополнителна чекор рампа од тркало до тркало за полесен пристап при посегнување во креветот на камионот. Издржлив сребрен капут во прав за светла, професионална завршница. Тпо пластичните крајни капачиња лесно може да се насликаат за прилагоден изглед. 6" х 2-3/4 " овални одбори нудат современ стил и удобен чекор. Лесна, прилагодена инсталација со држачи за монтирање специфични за возилото. Челичните држачи со висока јачина имаат издржлив финиш на црн прав. Факултативна црна пластична позадина достапна за 88" (#579) во 98 " (#5798). Ограничена доживотна гаранција (петгодишна завршница, едногодишни делови).

Карактеристики на производот

Поврзани производи