КОМПЈУТЕР, Ирвин Тор Моќ Битови Т40, 2

КОМПЈУТЕР, Ирвин Тор Моќ Битови Т40, 2

Во продавницата
DEN 170.40
Стока:

1/4" Стебло; Големина На Бит : Т40; Должина : 2"; Апликации : Употреба Со Висок Вртежен Момент; за рачно и моќно возење; Вообичаено Во автомобилската и компјутерската индустрија; Специјален легиран челик отпорен на удари, целосно стврднат и кален; Рефус; МФР : 93336; ШКУ : 11981616; ХО : 673765933366; Бренд : Ирвин; Должина : 7; Ширина : 5; Висина : 1;.

Карактеристики на производот

Поврзани производи