Wofedyo Бебе Девојка Облека Деца Бебе Девојки Хулахопки Дете Кабел Плетете Топли Хеланки Беспрекорни Еластични Чорапи Хулахопки Зимски Чорапи Бебешка Облека

Wofedyo Бебе Девојка Облека Деца Бебе Девојки Хулахопки Дете Кабел Плетете Топли Хеланки Беспрекорни Еластични Чорапи Хулахопки

Во продавницата
DEN 230.24
Стока:

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : Ххс Препорачана возраст : 0-6 Месеци Должина : 36см/14.17". Големина : Xs Препорачана возраст : 6-12 Месеци Должина : 40см/15,75". Големина : И Препорачана возраст : 12-24 Месеци Должина : 45см/17.72". Големина : М Препорачана возраст : 2-3 Години Должина : 52см/20,47". Големина : Л Препорачана возраст : 3-4 Години Должина : 58см/22,83". Големина : XL Препорачана возраст : 5-6 Години Должина : 65cm/25.59". Големина : Xxl Препорачана возраст : 7-8 Години Должина : 72cm/28.35 " Деца Бебе Девојки Хулахопки Дете Кабел Плетете Топли Хеланки Беспрекорни Еластични Чорапи Хулахопки Доенчиња Зимски Чорапикарактеристики : памук : хулахопките за девојчиња се направени од 85% Чешлан памук, 10% Најлон и 5% Спандекс. Погоден за носење и отстранување на пот, дише и лесен. Кабел плете никогаш не излегува од мода. Кабел со средна дебелина плетените хулахопки се погодни За Пролет, Aut, Зима. Лесно секој стил на облека.Добра Услуга : ако имате какви било проблеми со нашите чорапи, ве молиме известете не и со задоволство ќе работиме со вас за да го решиме проблемот. Овие хулахопки за девојчиња не се погодни за секојдневно носење, но исто така погодни за студио за танцување, гимнастика, забави, косплеј и така натаму. Особено На Ноќта на Вештерките, хулахопките за ноќта на вештерките се многу погодни за играње улоги на вештерки. Во секојдневниот живот, хулахопките за девојчиња лесно може да се совпаднат со секоја облека, особено за здолништа. Различни класични бои се достапни за да одговараат на различни потреби!. Што ќе добиете : 1 ПАРЧЕ Панталонирода : Девојкиприлика : Секојдневно носење, но исто така погодно за студио за танцување, гимнастика, забави, косплеј и така натаму. Особено На Ноќта на Вештерките, хулахопките за ноќта на вештерките се многу погодни за играње улоги на вештерки. Во секојдневниот живот, хулахопките за девојчиња лесно може да се совпаднат со секоја облека, особено за здолништа. Различни класични бои се достапни за да одговараат на различни потреби!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи