Прозорец Брава За Очи Врата Од Врата Прозорец Нерѓосувачки Челик Ветроупорна Кука За Заклучување Со Завртки за Монтирање

Прозорец Брава За Очи Врата Од Врата Прозорец Нерѓосувачки Челик Ветроупорна Кука За Заклучување Со Завртки за Монтирање

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

краток опис не е достапен куката за заклучување на прозорецот има четкана завршница и е удобна за допир. Овој прозорец ветроупорен кука е дизајниран да го заклучи вашиот прозорец, така што победи " т судрат на ѕидот. Бравата за очи на прозорецот е изработена од нерѓосувачки челик кој е отпорен на ' рѓа и не е лесно да се оштети. Куката на прозорецот е сигурна за употреба и може да ја замени истрошената или оштетената. Куката за заклучување на прозорецот од нерѓосувачки челик е погодна за инсталирање и употреба, лесна за корисниците.

Карактеристики на производот

Поврзани производи