Девојче Со Кратки Ракави Фустан Со Отпечаток Од Куче Со Кратки Ракави До Години Девојките Шетаат Низ Фустан Божиќни Фустани За Девојче

Девојче Со Кратки Ракави Фустан Со Отпечаток Од Куче Со Кратки Ракави До Години Девојките Шетаат Низ Фустан Божиќни Фустани

Во продавницата
DEN 287.84
Стока:

Мало Девојче Со Кратки Ракави Фустан со отпечаток Од куче со кратки Ракави За Печатење Од 4 До 15 години. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 20х10х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 4 Препорачана возраст : 4-5години биста : 55см/21,65" Половината : 51см/20,08" Должина : 56см/22,05" Ракав : 17см/6,69"Големина : 6 Препорачана возраст : 6-7година Биста : 60см/23,62" Половината : 56см/22,05" Должина : 63см/24,80" Ракав : 18,3 см/7,20"големина : 8 Препорачана Возраст : 8-9години биста : 65см/25,59" половината : 61см/24,02" должина : 70см/27,56" ракав : 19,6 См/7,72"големина : 10 препорачана возраст : 10-11години Биста : 70см/27,56" Половината : 66см/25,98" Должина : 77см/30,31" ракав : 20,9 см/8,23"големина : 12 Препорачана возраст : 12-13години биста : 75см/29,53" половината : 71см/27,95" должина : 84см/33,07" Ракав : 22,2 см/8,74"големина : 14 препорачана возраст : 14-15години биста : 80см/31,50" половината : 76см/29,92" Должина : 91см/35,83" ракав : 23,5 см/9,25" ве молиме дозволете мала разлика од 1-3см поради Рачно Мерење и мала варијација на бојата за различно Поставување На Екранот. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Фустан. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Погоден За Секоја Пригода ,Тој Е за Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Носење Бебиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи