Нанет Лепор Девојки Навртки Гладијатор Деца Сандали-Злато, 11

Нанет Лепор Девојки Навртки Гладијатор Деца Сандали-Злато, 11

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Нанет Лепор Девојки Навртки Гладијатор Деца Сандали. Удобна сандала во стилот на гладијатор со отворени прсти за Девојки со ремени со навртки совршена за секојдневна удобност во текот на денот; Идеална за пролетни и летни излети, забави и состаноци за играње. Свежо, Отворено и удобно вашето дете може само да се качи на овие удари и да биде подготвено за тој ден. Натпревар со сите видови на облека, одлично за сите активности на летната сезона. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Дизајн со отворени Прсти : Направете тие прсти да останат свежи и удобни оваа сезона. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Отворен Прст : овој дизајн ги одржува прстите свежи и удобни цел ден. Висококвалитетно : Направено имајќи го предвид искуството на вашите деца.

Карактеристики на производот

Поврзани производи