Дивокоза Кожа+Корално Руно Автомобил Сушење Пешкир Шами Чистење Крпа Абсорбента

Дивокоза Кожа+Корално Руно Автомобил Сушење Пешкир Шами Чистење Крпа Абсорбента

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Карактеристики : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*Мек и нежен за површините, не оставајте траги за перење*Супер абсорбента, отпорност на абење*Идеален За чистење автомобил, мобилен телефон, камера, огледало, очила, часовник, накит, абење на сребро, итн*Издржлив, без деформација, погоден за носење соспецификација : *Материјал : кожа од Дивокоза+корално руно*Големина : 30см*40см 30см*60см *боја : сивиот пакет вклучува : 1 х крпа за чистење автомобили : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Дивокоза Кожа+Корално Руно Автомобил Сушење Пешкир Шами Чистење Крпа Абсорбента. Висок квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува вашата удобност при користење на автомобилот и ви овозможува поудобно да уживате во животот. Карактеристика : Ултра мала тежина и подобрување на надворешниот стил на вашето возило. Добра декорација и надградба на вашиот автомобил со луксузен изглед. По продажбата : Ако нашиот производ има какви било проблеми што не ги исполнуваат вашите очекувања, слободно контактирајте не, ние ќе го направиме правилно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи