Две Облеки На Девојката ајомет Пролет Лето Печатење Памук Со Долги Ракави Качулка Врвови Панталони Облека Облека

Две Облеки На Девојката ајомет Пролет Лето Печатење Памук Со Долги Ракави Качулка Врвови Панталони Облека Облека

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Две Парчиња облека На девојката Пролет Лето Печатење Памук Качулка Со Долги Ракави Врвови На Панталони Облека Облека Прилика : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на шема : Печатење. Тип на ракав : Без Ракави. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. ●Врвен Квалитет●нашите облеки за мали девојчиња се направени од висококвалитетни материјали за мешавина од памук.Ткаенината е мека, дише и издржлива, обезбедувајќи долготрајна удобност за вашето малечко. Ние даваме приоритет на безбедноста и здравјето на кожата на вашето дете, обезбедувајќи удобно и безбедно опкружување за раст. €Модерен Дизајн}оваа облека за девојчиња има текстуриран фенер долги ракави и тркалезен врат, во комбинација со еластични долги панталони со пруги за стилски изглед. Вашето мало девојче ќе биде и модерно и преслатко, привлекувајќи внимание каде и да оди. €Разноврсна И Практична Q Совршена За различни прилики, облеката за девојчиња за мали деца е идеална за секојдневно носење, состаноци на отворено, забави, семејни собири, патувања, фотографија и други прилики. Тие му овозможуваат на вашето дете да ја покаже својата единствена личност додека обезбедува најголема удобност и слобода на движење. ●Широк Спектар На Големини ● ние нудиме низа големини за да обезбедиме совршено вклопување за вашето растечко дете. Изберете од облека за девојчиња 2-3т, облека за девојчиња 3-4т, облека за девојчиња 4-5т, облека за девојчиња 5-6т, облека за девојки со големина 6-7. Ве молиме погледнете ја нашата детална табела со големини за правилно вклопување. ●Комплетен Сет●Секое купување вклучува 1 х долг ракав и 1 х пар панталони. Купувајте сега и облечете го вашето малечко со стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи