Корашан Женски Јога Панталони За Кревање Колкови Беспрекорно Тенок Фит Еднобојни Јога Шорцеви Со Висок Струк

Корашан Женски Јога Панталони За Кревање Колкови Беспрекорно Тенок Фит Еднобојни Јога Шорцеви Со Висок Струк

Во продавницата
DEN 299.36
Стока:

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 100% Spandex Season : Пролет; Лето; Есенска Дебелина : Стандардна Должина : Покачување На Краткиот Струк : Висок Затворач : шема на влечење : Цврст Стил На Боја : Јога Панталони; Случајно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Јога Панталони Ве Молиме,Не Само Што Повикувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Референцира Нашиот, Што Покажува Во Сликите За Детали за Производот.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 62см/24.41" Хип : 70см/27.56" Должина : 36см/14.17" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68см/26.77" Хип : 76см/29.92" Должина : 39см/15.35" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 половината : 74СМ/29.13" Колк : 82см/32.28" Должина : 42см/16.54" внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.21.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Супер Мека Ткаенина. Нашите Јогалициозни Ултра Меки Лесни Хеланки со Висок Струк се дизајнирани да одговараат како втора кожа која е совршена за јога или теретана. Нашата 100% спандекс ткаенина има праска завршница и лесно чувство, како да не носите ништо! Овие женски хеланки се достапни, пријатни и обезбедуваат помодерна алтернатива на спортските панталони. Удобен Висок Струк : Хеланките Со Висок струк се меки како и облеката за бебиња и ви даваат цел ден удобно голо чувство. Дизајнот со висок струк обезбедува подобро контролирање на стомакот и кревање задник. Широкиот, висок појас нежно ја обвиткува вашата половина, така што нашите панталони нема да се тркалаат надолу. За Секојдневно Носење : Младинска И Возрасна Женска Мода, Нашите Јога Панталони се погодни за повеќе прилики. Овие женски хеланки со висок струк се направени доволно дебели за да издржат тренинзи, вклучувајќи јога, возење велосипед, трчање, џогирање, па дури и пешачење. Уште повеќе, нашите панталони за вежбање може да се носат и во секојдневни прилики. Јога за возрасни и млади кратки панталони, цврста боја, стил на влечење, путер-мек, малку компресиран, доказ за сквотирање и 4-насочно истегнување. Услуга : ние обезбедуваме висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Карактеристики на производот

Поврзани производи