Јужен Стил Скара Банер Оз

Јужен Стил Скара Банер Оз

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Ова НЕ е евтин банер за ткаенини. Печатењето На Тампа користи висококвалитетен, тежок, премиум 13 мл внатрешен/надворешен винил банер материјал. Сите банери се печатат со користење на најдобра технологија за латекс во индустријата, се отпорни НА УВ и вода и издржуваат топли и ладни услови. Тие вклучуваат метални шипки во секој агол за лесно закачување. Поголемите големини добиваат дополнителни шипки и засилени обвивки по сите страни. Димензиите се Висина (врвот до дното во инчи) и Ширина (лево надесно во инчи).ПЕЧАТЕЊЕТО ТАМПА Е ОТВОРЕНО ЗА БИЗНИС. Во моментов работиме според нормални распореди за производство и испорака. Ние длабоко се грижиме за одржување на нашите вработени и јадевме безбедно и здраво. Ние вредно практикуваме безбедносни мерки во рамките на нашиот објект за да се осигураме дека секој вработен е безбеден и заштитен. Тие вклучуваат социјално растојание и често од сите области и површини со висок допир. Овие мерки исто така ќе помогнат вашето пакување и производ да бидат безбедни и заштитени.КАКО ДА ДОДАДЕТЕ ИЛИ ПРОМЕНИТЕ ПОСТОЕЧКИ ДИЗАЈН : ако видите дизајн И сакате да направите мала промена (т. е. додавање телефон #, или промена на бојата) само копирајте И залепете АСИН : B07 SPGLWFR во полето за пребарување на s, пронајдете и купете го банерот со големина што ви треба.** Копирајте ГО АСИНОТ ЗА дизајнот што го сакате изменет . ЗА ДА НАЈДЕТЕ АСИН : Скролувајте надолу до делот "Информации За Производот" на страницата со производи. Најдете "АСИН". Копирајте ги информациите. во вашиот message.TO ПОРАКА НАС : Одете на вашата нарачка и кликнете " Поставете Прашање За Производот". Вклучете промени И АСИН на дизајнот што го менувате и нашиот персонал на графички дизајнери ќе ви испрати доказ за одобрување. ВАЖНО : ве Молиме испратете ни порака веднаш штом ќе ја поставите вашата нарачка со потребните информации. КАКО ДА ПОСТАВИТЕ НАРАЧКА ЗА ДИЗАЈН : Ако ви требаат повеќе од само неколку промени, тогаш копирајте/залепете АСИН : B06 ZY2 L3 FP во полето за пребарување на . Ова е нашиот "Список" што овозможува целосна изизација. Банер за скара Во јужен Стил 13 Мл Не-Ткаенина Тежок Винил Едностран Со Метални Громови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи