Дики Биг Менс Оригинална Работа Панталони

Дики Биг Менс Оригинална Работа Панталони

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Оригиналот е сеуште најдобар-добијте повеќе за вашите пари од овој удобен, убав комунален панталон. Панталоните Дики 874 се изградени од цврста ткаенина за тврдо носење и лесна нега. Ласкавиот рамен преден дел изгледа остар секаде каде што работата ве носиполе во канцеларија, задна продавница во задниот двор. Трговците се колнат во удобноста и издржливоста на 874; канцелариските момци го фалат изгледот, вклопувањето, квалитетот и цената. 874 е Составен од Тешка категорија 8,5 мл. твил со лесна нега и 65% полиестер/35% памук. Панталонот доаѓа во широк избор на бои отпорни на избледување со варијанса на големината на половината од 26" до 72". Дики Биг Менс Оригинал 874 Работа Панталони.

Карактеристики на производот

Поврзани производи