Дарис Пластични Платно 7-Брои, 10 13

Дарис Пластични Платно 7-Брои, 10 13

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Дарис Пластичното Платно е погодно за различни проекти за изработка. Користете го за да создадете прекрасни парчиња акцент за декор на вашиот дом, како што се подлоги, навлаки за кутии за ткиво и послужавници. Можете исто така да направите украси за одмор, детски играчки и многу повеќе. Изработен е од цврсти и издржливи материјали и има прави рабови за дополнителна погодност. Покрај тоа, има мрежен дизајн за лесно броење и сечење што ви овозможува да постигнете резултати од професионален изглед. Ова Платно Дарис доаѓа во различни модерни бои за да одговараат на вашите потреби. Овој пакет со 7 брои содржи 10" х 13" платно странично за различни проектиповеќе мерки 13-1/2" х 10-1/2" Достапно во кафеава, Божиќна зелена, Божиќна црвена, Лаванда, светло сина, портокалова, бела или жолта мрежа дизајнот овозможува лесно броење и сечење на материјалот платното има прави рабови Дарис Пластично Платно 7-Брои, 10" х 13" : Ова 7-пакетот брои содржи 10" х 13" платна. Идеален за различни проекти. Секоја мерка 13-1/2 "х 10-1/2". Достапно во кафеава, Божиќна зелена, Божиќна црвена, лаванда, светло сина, портокалова, бела или жолта боја. Дизајнот на решетката овозможува лесно броење и сечење на материјалот. Платното има прави рабови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи