Хоменесгеника Клиренс Женски Блузи Клиренс Жени Мода Печатена Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Обични Врвови

Хоменесгеника Клиренс Женски Блузи Клиренс Жени Мода Печатена Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Обични Врвови

Во продавницата
DEN 135.84
Стока:

Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Обичните летни врвови со кратки ракави се модерни, обликувајќи ја совршената контура на рацете, а лабавото вклопување на полите додава шарм на овие врвови. Овој кружен врат/в-врат женскиот преголем врв може добро да ја покаже вашата личност. Класичниот и модерен дизајн е секојдневен и модерен, а средната должина е погодна за повеќето луѓе.54 " Ракав : 20cm/7.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.67 "Рамо : 43cm/16.75 " Ракав : 18см/7.66 "Должина : 75cm/29.22" Рамо : 39см/15.27" Должина : 73cm/28.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5. Машинско перење. Големина : м големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.48" Должина : 69см/27.87" Должина : 71cm/27.53" Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс.14 " Ракав : 19см/7. Може да се спои со вашето здолниште, фармерки и високи потпетици за да се создаде Безвременски Изглед На Блузи Под 5 долари, Женски Врвови ПЛУС Големина 2 X,Резервоари За Жени,Женски Врвови Клиренс,Плус Големина Женски Врвови Клиренс,Врвови За Жени Плус,Женски Врвови Клиренс под 10 долари,Женски Врвови ПЛУС Големина 5 X,Плус Големина Блузи,Женски Врвови Со Кратки Ракави,Плус Големина Женски Врвови V-Врат,жените плус големина блузи и маици,краток ракав жени блузи копчето нагоре,краток Ракав жени блузи плус Големина Екипажот Вратот,Краток ракав Жени Врвови Дозвола,Туника Блузи За Жени,Жени Блузи Дозвола Под 5 5 Слободен Товарни,Туника Блузи За Жени Краток ракав,Жените Врвови Дозвола Под 5 5 XL,Туника Блузи За Жени Плус Дозвола,Лето Блузи За Жени,Плус Големина,Дише,Розова 2х,4х.Женска Мода Печатени Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.35" Ракав : 17см/6.94 "Рамо : 41см/16.58 "Рамо : 40см/15. Големина : XL големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : Имитација на памучен решеткастил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Кратка Јака Со Ракави : Тркалезна Врата : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Врвна Големина : Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 биста : 92см/36.03 "Рамо : 44cm/17.93 " Ракав : 21cm/8. Големина : Л големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40. Покажете го вашето искуство и самодоверба.Многу кул за носење многу ново за изгледот. Големина : XXL големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.32" Ракав : 22cm/8.69" Должина : 65см/25.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи