Удобен Градник Розов Женски Удобен Прстен Јога Резервоар За Спиење Врвен Градник со Градник со Предно Копче 95

Удобен Градник Розов Женски Удобен Прстен Јога Резервоар За Спиење Врвен Градник со Градник со Предно Копче 95

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Женски Удобен Прстен Јога Резервоар За Спиење Врвен Градник со Градник со Предно Копче. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 68гр. големина На Пакетот : 20х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 80 Под Биста : 77,5-82,5 см/30,51-32,48"Големина : 85 Под Биста : 82,5-87,5 см/32,48-34,45"Големина : 90 Под Биста : 87,5-92,5 см/34,45-36,42"Големина : 95 Под Биста : 92,5-97,5 см/36,42-38,39"Големина : 100 под биста : 97,5-102,5 см/38,39-40,35"големина : 105 под биста : 102,5-107,5 см/40,35-42,32"големина : 110 под биста : 107,5-112,5 См/42,32-44,29" кул удобност - ткаенина што ја отстранува влагата ве одржува кул, мирен, без оглед на сезоната. Мека и удобна ткаенина за кожата да дише слободно. Натпревар : Носете ги вашите омилени спортски хеланки за лесно вклопување на јога тренингот, Одлични здолништа за Натпревари, шорцеви за секојдневен секојдневен изглед, Облечете го со панталони или Спортски Панталони. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи