Живописно кучиња Goldendoodle домашни миленици и инсекти графички уметнички сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Живописно кучиња Goldendoodle домашни миленици и инсекти графички уметнички сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно hand stretched over a durable wood foundation and then mounted securly into a Modern Box Frame. Artwork Relates To : Modern, Canine, Animal, Mammal, Pet, Dog, Puppy, Portrait, Terrier. Design by Jen Seeley. Living Room, Den, Ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи