Minecraft-Удри Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Minecraft-Удри Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Во продавницата
DEN 303.84
Стока:

Овие Врамени Трендови Меѓународни се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународна употреба уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Трендови Меѓународен Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Карактеристики на производот

Поврзани производи