Возидаоке машки шорцеви Машки Еднобојни Панталони Џебни Врвки Лабави Брзи Суви Спортови Трчање Прави Шорцеви панталони за Плажа машки стебла за пливање

Возидаоке машки шорцеви Машки Еднобојни Панталони Џебни Врвки Лабави Брзи Суви Спортови Трчање Прави Шорцеви панталони за Плажа

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Големина : XL Половината : 88cm/34. Големина : XXXL Половината : 96cm/37. Големина : Л Половината : 84см/33.Погледнете ги Овие Тропски Панталони! Ние сме во љубов со овие! Не само што се толку удобни, туку и За Летното сметање на времето!Верзија : Лабава5. Одликувајќи се со еластичен струк со прилагодлива врвка за влечење, цврста боја, 2 странични џебови, раб на контрастна боја.Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модно царство. Направете удобност и стрес за време на тренинзите и другите активности.

Карактеристики на производот

Поврзани производи