Егивин предиво торба Врвка Органза Накит Бонбони Торби Партија Свадба Подарок Кеси Божиќ Декорација Решетката Кеси Складирање На Храна Бела

Егивин предиво торба Врвка Органза Накит Бонбони Торби Партија Свадба Подарок Кеси Божиќ Декорација Решетката Кеси Складирање

Во продавницата
DEN 160.00
Стока:

Забелешка : ние се фокусираме на квалитетот на животот многу години и користиме одличен материјал. Тоа е одличен избор за вас и вашето семејство. Ако имате било каков проблем со предметот, ве молиме известете ни пред да оставите повратни информации, ние ќе се потрудиме да го решиме. Домашна Декорација, Украс. 30 Парчиња Врвка Органза Накит Бонбони Кеси Партија Свадба Подарок Кеси Божиќ Декорација Решетката Кеси. вклучува : 30 торби за предиво за подароци за бонбонивнимание : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2 см. Ве молиме разберете дека бојата може да варира поради разликата на мониторите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи