Женска Голема Спортска Магла Со Низок Струк Тесни Фитинг Кревање Задникот Удобни Гаќички

Женска Голема Спортска Магла Со Низок Струк Тесни Фитинг Кревање Задникот Удобни Гаќички

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Големина : С Големина. : Мал Колк : 69см/27.17 "Должина : 27см/10.63 " Половината : 58см/22.83". Големина : М Големина. : Среден Колк : 74см/29.13 "Должина : 28см/11.02 " Половината : 63см/24.80". Големина : Л Големина. : Голем Колк : 79см/31.10 "Должина : 29см/11.42 " Половината : 68см/26.77". Големина : XL Големина. : Х-Голем Колк : 84см/33.07 "Должина : 30см/11.81 " Половината : 73см/28.74". Големина : XXL Големина. : ХХ-Голем Колк : 89см/35.04 "Должина : 31см/12.20" Половината : 78см/30.71 " Женски Големи Спортски Ниско-Половината Магла Тесни Фитинг Кревање Задникот Удобно Briefs Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За Вашата Сала2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно4.Достојни јога панталони, движете се нагоре5.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв! Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Модни Панталони Должина : Долги Панталони : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Гаќи Ставете го телото во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. Се фокусира на совршена долна облека за вас, неповторливо секси. Ве прават супер секси и заводливи. Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секси комплет за сексуалниот живот на двојките.

Карактеристики на производот

Поврзани производи