на какина Жените Екстра Долг Сатенски Лак Бутот Високи Долна Облека Чорапи Над Коленото Високи Чорапи Розова, Една Големина

на какина Жените Екстра Долг Сатенски Лак Бутот Високи Долна Облека Чорапи Над Коленото Високи Чорапи Розова, Една Големина

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Жените Екстра Долг Сатенски Лак Бутот Високи Долна Облека Чорапи Над Коленото Високи Чорапи Карактеристики : 1.Овие чорапи имаат гламурозна решетка за зачудувачки изглед што останува ставен. Носете го со вашиот омилен комплет за долна облека или како дел од изгледот што сигурно ќе биде незаборавен. 2.Презентирање на секси и практичен сет на издигнувања на бутовите. Сатен Лак Детали. Должината На Коленото. Вашата секси облека ќе биде однесена на со овие издигнувања на бутовите. 3.Прилика : Совршен За високи чорапи на бутовите со фустан, здолништа, панталони, појас за подвезици итн. Чорапите се добар избор за работа, празници, вечерна облека и свадба. 4.Ткаенина : Најлон. Некои се протегаат, дишат и лесни 5.Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Женски Материјал : Тип На Најлонска Шема : Цврст Стил : Содржина На Секси Пакет : 1 Х Пар Жени Високи Проегирни Чорапи (ве Молиме бидете многу внимателни и нежни додека го носите, избегнувајте нокти и остри. ) Големина : Една Големина. : Една Големина Соодветна Тежина : 40-75КГ какина Цмсх Жени Екстра Долг Сатенски Лак Бутот Високи Долна Облека Чорапи Над Коленото Високи Чорапи Розова, Една Големина. Женски Долна Облека Жартиера Појас Порибување Мрежести Бутови Високи Хулахопки Суспендер Хулахопки. Хулахопки Со Висок Струк Мрежести Чорапи Високи Чорапи Хулахопки. Женски Мрежести Бутови Високи Чорапи Суспендер Хулахопки Долна Облека Жартиера Ремени Хулахопки За Жени Девојки. Женски ултра тенки лак искушение долга цевка мрежа чорапи во текот на коленото чорапи висока цевка чорапи мрежести чорапи розова.

Карактеристики на производот

Поврзани производи