Без граници јуниори плус големина сет на предните и широки панталони за нозе, 2-парчиња

Без граници јуниори плус големина сет на предните и широки панталони за нозе, 2-парчиња

Во продавницата
DEN 320.00
Стока:

Соодветна и подготвена за одење .. или можеби тоа е ден за враќање и релакс! Двојно на вашиот стил и удобност во границите на границите на предниот дел и поставени се панталони со широк пораст. Овој сет располага со врвот со долг ракав со V-врат и удобни, пространи широки панталони со нозе со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Врвот : стил на пуловер; V-врат; долги ракави; Рушен фронт. Панталони : Висок пораст; широка нога; Повлечен стил; Еластична половината за дополнителна удобност. Плус на јуниорите плус преден и широки панталони за нозе поставени од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи