Рубист Годзила Дете костум за Ноќта на вештерките

Рубист Годзила Дете костум за Ноќта на вештерките

Во продавницата
DEN 527.84
Стока:

Вашите се крал на чудовиштата во овој костум Годзила. Овој скок со капакот на чевли и опашката што може да се наполни (полнењето не е вклучено) ќе ги натера сите да се обидат да го погодат вашиот идентитет! Одлично за облекување, тематски забави или Ноќта на вештерките. Официјално лиценциран производ. Проверете ја табелата со големина на слики за соодветно вклопување. Тестирани за квалитет и безбедност. Рубис испорачува одлични носии од 1951 година. Годзила скок/капаци на чевли/опашка за пополнување (не е вклучено полнење)/Половина маска/Официјално лиценциран/Тест за квалитет и безбедност/Ве молиме проверете ја табелата со големина на слики за соодветно вклопување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи