Едноставно маргаритка 20 20 moo print декоративна перница за фрлање, сиена

Едноставно маргаритка 20 20 moo print декоративна перница за фрлање, сиена

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

"Оставете го вашиот декор да прошета на дивата страна со нашата едноставно маргаритка 20 " x 20 "Сиена муо печатење на акцент перница од нашата колекција на животински магнетизам. Оваа перница за принтрирање на животни за око ќе додаде забава и стил на вашиот кревет, софа или фотелја! Овие дизајни ќе го подобрат вашиот дом со жестока страст што сигурно ќе ја сакате. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Карактеристики на производот

Поврзани производи