Брилијантност фино накит камен кубни цирконија прстен во 10к жолто злато, големина 8

Брилијантност фино накит камен кубни цирконија прстен во 10к жолто злато, големина 8

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Сложениот дизајн на овој ангажман прстен со разни форми на пенливи кружни кубни цирконија камења е сигурно дека ќе биде привлечен за очи на настанот. Создадено во 10к жолто злато со сјајна завршница, кружниот кубен цирконија камен во центарот мери 5,5 мм и е прекриен од обете страни со кружни кубни цирконија камења кои мерат 3,0 мм. Понатамошно подобрување на дизајнот на овој прстен се 4 кружни кубни цирконија камења кои мерат 1,5 мм секој и каскада надолу од двете страни на тресењето на прстенот. Брилијантност фино накит. Ringsенски прстени за ангажман. Emsенски 10К златни кубни цирконија прстени. Совршен за давање подароци. Создадено во 10к жолто злато. 3-камен прстен. Полиран финиш. 1- 5,5 мм кружна кубна цирконија. 2 - 3,0мм кружни кубни цирконија камења. 8 - 1,5 мм кружни кубни цирконија камења. Одржувајте оригинална состојба и боја со мешавина од благ сапун и вода или крпа за накит. Совршен за ангажмани или ветувачки прстен. Брилијантност фино накит. Emsенски златни прстени. Може да се носи со други предмети за накит.

Карактеристики на производот

Поврзани производи