Бали и Пари Москва модерен Бохо природен ратан и орев кафеав го завршија столчето од дрво

Бали и Пари Москва модерен Бохо природен ратан и орев кафеав го завршија столчето од дрво

Во продавницата
DEN 2559.84
Стока:

Развијте атмосфера на блаженство во вашиот простор со прекрасниот московски контра столче. Направено во Индонезија оваа столица се состои од цврста рамка од дрво махагони завиткана во природен ратан. Високиот потпирач за грб позајмува истакната силуета додека тенок ратан прачки формира мазна прегратка. Москва ќе пристигне целосно собрана и има удобен потпирач за подножје за засилена удобност. Изложување на исклучителна изработка на тропски стил, Москва контра столицата доделува привлечен допир на кој било аранжман. Поради природата на природните материјали што се користат во овој производ може да има варијации во области како што се, но не ограничувајќи се на жито и текстура на моделот на боја. Стејките слични на косата на ратан/ратан-влакна се вообичаени заради природата на материјалот. Современа боемска контра столче. Конструиран од манго дрво и природен ратан. Ткаени украси од ратан. Рамка за отворено. Ергономски потпирач за подножје. Целосно собрани. Направено во Индонезија. Тежина на производот : 16,2 фунти. Тежина на пакет : 21,2 фунти. Севкупни димензии : 40,00 "Висока x 17,25" Широк x 20,50 "длабоки. Димензии на седење : 17,60" широк x 16,75 "длабоко x 24,50" високи. Назад : 15,90 "Висока. Клиренс (подот до носилки) : 6,25" Висок. Нозе : 22,00 "Висока;. Боја на производот : природно кафеава/орев кафеава. Состав на производи : манго дрво/природен ратан.

Карактеристики на производот

Поврзани производи