Машки атлетски дела се судрат чевли со пети

Машки атлетски дела се судрат чевли со пети

Во продавницата
DEN 367.84
Стока:

Чевлите се лесни и се дизајнирани да овозможат целосно природно движење, удобно и лесно да се носат. Овие се карактеризираат со прегратка на ногата, плетениот текстил, кој го надминува врвниот изглед и лесно вклопување, градежништвото за лизгање создава вклопување во форма на чорапи, што го прави ултра удобно и совршено за секој ден. Атлетски дела М АВ чевли.

Карактеристики на производот

Поврзани производи