Швајцарски технолошки девојки кои одговараат на семејната фау Шерпа четвртина поштенски пулвер, големини 4- & плус

Швајцарски технолошки девојки кои одговараат на семејната фау Шерпа четвртина поштенски пулвер, големини 4- & плус

Во продавницата
DEN 288.00
Стока:

Останете пријатни и топло со целото семејство! Овој швајцарски технолошки факс Шерпа четвртина палтовер е направен да одговара, совршен за семејни патувања и фотографии. Супер меко чувство и корисен џеб за поштенски кенгур го прават ова задолжително за одење. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : четвртина поштенски фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Kangеб од кенгур со затворање на поштенски патенти. Карактеристики : Faux Sherpa ткаенина; Детали за контраст. Швајцарска технологија четвртина поштенски за девојчиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи