Ѓердан со starвездени ознаки - Изреки 3: 5

Ѓердан со starвездени ознаки - Изреки 3: 5

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Цврст ѓердан од starвезда од не'рѓосувачки челик-Изреки 3 : 5 Пинк кутии дизајни, произведува и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по прифатливи цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Карактеристики на производот

Поврзани производи