Без граници резервоарот за вратот на јуниорите на јуниори, пакувања

Без граници резервоарот за вратот на јуниорите на јуниори, пакувања

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Разновидниот, резервоар за резервоарот е тука од без граници во погодно две пакувања. Овие обични, секојдневни резервоари се одликуваат со лажичка и силуета без ракави за кул, удобен стил. Носете го самостојно или поставете го со копче за копче. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. вклучува два врвови на резервоарот. Опремени. Лажички врат. Без ракави. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Два пакувања на резервоарите на јуниорите од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи