Scooby Doo Man's & Big Manive Graphic Graphic Mair и џогер џемпери, сет со 2 парчиња, големини S- Машки Scooby Doo Graphic Tee & Sweatpants

Scooby Doo Man's & Big Manive Graphic Graphic Mair и џогер џемпери, сет со 2 парчиња, големини S- Машки Scooby Doo Graphic Tee

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Земете слободен ден во оваа удобна маица и џогери поставени инспирирани од Scooby Doo! Изработен од мек, издржлив памук, тоа е совршен сет за пријатно и гледање на вашите омилени цртани филмови. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. сет вклучува : една маица и еден пар џогери. Карактеристики на маицата : опуштено вклопување, стил на пуловер, кратки ракави, графички принт на предниот дел, внатрешно означување. Карактеристики на џогери : опуштено вклопување, мидриз, стајлинг за влечење, графички принт на предниот дел. Ворнер Брос Сите права се задржани . Скоби Доо 2-парчиња маица и џогери поставени за мажи/ли>.

Карактеристики на производот

Поврзани производи