Викторија К жени плетенки и мониста сандали

Викторија К жени плетенки и мониста сандали

Во продавницата
DEN 639.84
Стока:

Пар сандали на Викторија К со плетенка и монистра, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар сандали на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Плетенка дизајн. Мониста. 100% гумен ѓон. Достапно во многу бои. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи