Trik Topz Trailer Hitch Cover High Impact ABS NCAA Oregon Ducks Fits 2in приемник

Trik Topz Trailer Hitch Cover High Impact ABS NCAA Oregon Ducks Fits 2in приемник

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

Покривот за приколка на Trik Topz е добро изработен додаток за вашето возило. Направено од ABS со големо влијание, изгледа добро и е трајно. Објавен во да се вклопи во приемник 2 ", тој користи уникатен систем за заклучување на патент во очекување на кој не е потребен пин. Изградба на сите возила со инсталација на приемник со 2 инчи за приемник! Не се потребни алатки! Доаѓа со игла за заклучување! Систем за заклучување за кој не е потребно игла. 3Д полиуратан емплен е издржлив и отпорен на згаснување. Орегон патки #4322. Направено од пластика со големо влијание ABS за издржливост, 3Д полиуратскиот амблем е тежок и отпорен на згаснување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи